Home

neprístupný zlomiť rovnosť minarik michal futbal bublina Kniha rekordov Guinessovej knihy svetových rekordov doslovne

VIDEO Diváci videli góly len z pokutových kopov: Slovan v šlágri so Žilinou  stratil prvé body | Športky.sk
VIDEO Diváci videli góly len z pokutových kopov: Slovan v šlágri so Žilinou stratil prvé body | Športky.sk

Futbal 5. liga: Brvnište využilo zaváhanie konkurenta - SME | MY Považská

Futbal, 6. liga: Drahovce strelili Dolnej Krupej deväť gólov, Zavar zdolal  Leopoldov | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 6. liga: Drahovce strelili Dolnej Krupej deväť gólov, Zavar zdolal Leopoldov | TRNAVSKÝ HLAS

SFA U10
SFA U10

Deň otvorených dverí v oboch obranách: V Žiline padlo dokopy 10 gólov! |  Športky.sk
Deň otvorených dverí v oboch obranách: V Žiline padlo dokopy 10 gólov! | Športky.sk

Fortuna liga: MŠK Žilina tesne zdolala MFK Skalica (19. kolo) | SPORTNET

Michal Pančík: Áčko hralo pod svoje možnosti. Mladší žiaci mali celkom  dobrý vstup do súťaže - Podpoliansky šport
Michal Pančík: Áčko hralo pod svoje možnosti. Mladší žiaci mali celkom dobrý vstup do súťaže - Podpoliansky šport

Michal Minárik | SPORTNET

Futbal, 6. liga: Červeník, Cífer a Zeleneč zatiaľ nezaváhali, patrí im čelo  tabuľky | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 6. liga: Červeník, Cífer a Zeleneč zatiaľ nezaváhali, patrí im čelo tabuľky | TRNAVSKÝ HLAS

Fortuna liga: Ružomberok vs. Žilina (streda, 8. kolo o titul, výsledok  dnes) | SPORTNET
Fortuna liga: Ružomberok vs. Žilina (streda, 8. kolo o titul, výsledok dnes) | SPORTNET

Manchester United CZ/SK fanklub - Po poločase vedeme 1:0! 🔴 #manutdczsk  (Fréza) | Facebook
Manchester United CZ/SK fanklub - Po poločase vedeme 1:0! 🔴 #manutdczsk (Fréza) | Facebook

Slovan zvíťazil v Žiline o triedu a definitívne sa stal šampiónom Fortuna  ligy - SITA.sk
Slovan zvíťazil v Žiline o triedu a definitívne sa stal šampiónom Fortuna ligy - SITA.sk

Výbery BFZ U16 a U17 víťazne v prípravných stretnutiach – Bratislavský  Futbalový Zväz
Výbery BFZ U16 a U17 víťazne v prípravných stretnutiach – Bratislavský Futbalový Zväz

VIDEO Trnava sa na treťom mieste odpútala od Žiliny: Šošoni nestačili na  Zlaté Moravce | Športky.sk
VIDEO Trnava sa na treťom mieste odpútala od Žiliny: Šošoni nestačili na Zlaté Moravce | Športky.sk

Futbal, 6. liga: Červeník deklasoval Pečeňady, Siladice prekvapili Zeleneč  | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 6. liga: Červeník deklasoval Pečeňady, Siladice prekvapili Zeleneč | TRNAVSKÝ HLAS

Slovnaft Cup: Michalovce si vezú do semifinálovej odvety so Žilinou remízu

Rýchly gól po prestávke zachránil Žiline bod, Michalovciam stačil jeden  presný zásah | Športky.sk
Rýchly gól po prestávke zachránil Žiline bod, Michalovciam stačil jeden presný zásah | Športky.sk

Písali históriu novomestského futbalu:Peter Minárik | AFC Nové Mesto nad  Váhom
Písali históriu novomestského futbalu:Peter Minárik | AFC Nové Mesto nad Váhom

FL: Žilina zdolala Trenčín, Pohronie remizovalo s Michalovcami | TVNOVINY.sk

Priama reč Michala Haneka: Guľa ako spúšťač systému

Slovan v derby zdolal Trnavu, Ružomberk rivala zo Žiliny

SLOVNAFT CUP – Do finále sa prebojovali Žilinčania a slovanisti | Slovenský  futbalový zväz
SLOVNAFT CUP – Do finále sa prebojovali Žilinčania a slovanisti | Slovenský futbalový zväz

BÁNOVSKÉ NOVINY - Futbal v Bánovciach s nejasnou budúcnosťou Seniorsky tím  Spartaka už dlhšiu dobu pripomína potápajúcu sa loď, z ktorej sa po sezóne  2017/2018 rozhodlo vyskočiť až jedenásť hráčov. Žiaľ, ani
BÁNOVSKÉ NOVINY - Futbal v Bánovciach s nejasnou budúcnosťou Seniorsky tím Spartaka už dlhšiu dobu pripomína potápajúcu sa loď, z ktorej sa po sezóne 2017/2018 rozhodlo vyskočiť až jedenásť hráčov. Žiaľ, ani

Ako bude vyzerať Žilina po výraznom zásahu do hráčskeho kádra?

Slovan rozhodol derby už v 1. polčase, základnú časť však nevyhral. Skupina  o titul bez vicemajstra - Fortuna liga - Futbal - Športweb
Slovan rozhodol derby už v 1. polčase, základnú časť však nevyhral. Skupina o titul bez vicemajstra - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Fortuna liga: MŠK Žilina predĺžila zmluvu s kapitánom Jánom Minárikom |  SPORTNET
Fortuna liga: MŠK Žilina predĺžila zmluvu s kapitánom Jánom Minárikom | SPORTNET

Dunajská Streda využila zaváhanie Slovana. Pokojný tréner Weiss: Ak všetko  vyhráme, budeme majstri - Fortuna liga - Futbal - Športweb
Dunajská Streda využila zaváhanie Slovana. Pokojný tréner Weiss: Ak všetko vyhráme, budeme majstri - Fortuna liga - Futbal - Športweb